שאלות ותשובות

 

מה כוללת החבילה לתכנית סאמר סקול | מחנה קיץ ?
 
בSUMMERS  אנו אוהבים לפשט את הדברים ולכסות במחיר אחד את כל מה שאתם צריכים, ללא תוספות וללא כוכביות- החבילה כוללת:
  • כרטיס טיסה – תמיד בחברת תעופה סדירה!
  • ביטוח רפואי מלא לכל תקופת השהייה בחו"ל עד החזרה, כולל ביטוח מטען.
  • עלויות ההעברה משדה התעופה למחנה- וחזור
  • מיסי נמל, היטלי דלק וביטחון
  • מלווה ישראלי לקבוצה
  • קורס ללימודי שפה (אנגלית או ספרדית)
  • כניסה לאתרים בימי טיול
  • שהייה, אוכל ולינה בכל תקופת השהיה במחנה (FULL BOARD)
 
איך ניתן לשמור על קשר עם הילדים במהלך תקופה זו, ומה המדיניות לגבי טלפונים סלולריים?
 
ככלל, הרעיון הוא לתת לילדים מעט עצמאות ו"לשחרר להם קצת חבל.."
 
כללי
מלווה הקבוצה יוצא עם טלפון סלולרי שאמור להיות זמין בשעות מסויימות עבור ההורים למקרה שאין לילד אפשרות לשוחח בטלפון סלולרי מסיבה כלשהי.
 
בחוברת אותה תקבלו מספר ימים לפני הטיסה- יופיעו כל פרטי המחנה כולל מספרי טלפון בהם ניתן ליצור קשר עם הנהלת המחנה ולברר אודות ילדכם (בד"כ אין צורך ממשי להשתמש במידע זה)
 
חירום
SUMMERS  מעמידה לרשות ההורים מספר חירום שיהיה זמין למענה אנושי- 24 שעות ביממה!
 
כמובן, שהמספר נועד לשימוש במקרי חירום בלבד, ובמקרים אחרים יש להתקשר למשרדינו בשעות הפעילות.
 
טלפונים סלולריים
לכל מחנה יש מדיניות משלו בנושא הזה.
-          ישנם מחנות בהם השימוש בטלפונים סלולריים אסור לחלוטין למעט ביום הראשון בו הילדים מעדכנים את ההורים שהם הגיעו בשלום למחנה. מאותו רגע ועד סיום המחנה, הטלפונים יישמרו בכספת המחנה והתקשורת עם הילדים תיעשה באמצעות מלווה הקבוצה בשעות שייקבעו מראש, ואימיילים (ראו בהמשך).
 
-          ישנם מחנות בהם אין כלל קליטה סלולרית.
 
-          ישנם מחנות המאפשרים שימוש חופשי בסלולרי למעט בשעות בהם הילדים נמצאים בכיתה או באירוע המצריך מהם את כיבויו של המכשיר.
 
אימיילים
רוב המחנות מאפשרים להשתמש באופציה הזו מחדר המחשבים של המחנה- משתנה בהתאם למדיניות המחנה.
 
 
 
מה המדיניות לגבי צרכים של ציבור שומרי המסורת?
 
הדברים אמורים לגבי מחנה קיץ לדתיים או סאמר סקול לדתיים - ללא אבחנה:
טיסות
ראשית- SUMMERS מתחייבת לעולם לא לטוס בשבת! אנו היחידים בתחום של סאמר סקול בישראל שמתחייבים לדאוג לכך שכל הטיסות ימריאו וינחתו ביום חול, שום חלק של הטיסה לא יחול במהלך השבת. (ככל שהדבר תלוי בנו- ישנם עיכובים שנובעים אצל חברות התעופה למשל)
 
רוב הטיסות נערכות בחברת "אל-על" בה כל הארוחות כשרות. במידה והטיסה נערכת בחברה זרה, אנו נברר אצל כל אחד מכם איזו ארוחה הוא מעדיף, ובהתאם לכך נעדכן את ההזמנה.
 
כשרות
מחנה "אש" בארה"ב, וכן סאמר סקול בספרד- הינם מחנות כשרים למהדרין שנמצאים תחת השגחה רצופה!
 
SUMMERS משתדלת לדאוג שבמחנות אליהם אנו שולחים ילדים מטעמנו, יוגש אוכל כשר, ו/או בעל אוריינטציה כשרה (KOSHER STYLE). לדוגמה: מחנה שמתחייב שלא לכלול בשר חזיר בתפריט שלו, וכן לא לערבב בשר וחלב.
בכל עמוד באתר בו מוצג מחנה , תמיד יצויין מה מידת הכשרות של המחנה. במידה ולא מוזכר נושא הכשרות, הרי שהמחנה לא עומד בדרישת כשרות כלשהי.
 
האם ניתן לבקר את הילדים במחנה?
 
בד"כ ביקור שכזה יכול לשבש את שיגרת המחנה עבור הקבוצה כולה, שכן הילדים מסתגלים במהירות למחנה והעובדה שהם ללא ההורים והמשפחה. ביקור של אחד ההורים במחנה עלול לגרום לשאר חברי הקבוצה תחושה לא נעימה ולכן המחנות בד"כ נמנעים מלאפשר להורים להגיע אלא אם מדובר במקרים מיוחדים שתואמו מראש בין הנהלת המחנה להוריה המבקר.
 
האם ניתן לעשות כביסה במחנה או שעליי להצטייד בביגוד לכל התקופה?
 
בד"כ אחת לשבוע הכביסה נאספת באופן מסודר ומוחזרת נקייה ומקופלת. רצוי לשלוח את ילדכם עם סל כביסה ואף לסמן את הבגדים. חוויה באנגלית - חוויה נקייה :)
 
היכן ניתן לשמור חפצים, דברי ערך ומסמכים?
 
במחנה קיימת כספת מרכזית במשרד הראשי. לאחר הגעת הקבוצה, יאסוף המלווה את הדרכונים, כרטיסי הטיסה ושאר המסמכים החשובים ויכניס אותם למשמרת בכספת עד ליום העזיבה.
 
אנו ממליצים לצלם את כל המסמכים לפני המראת הקבוצה ולשמור עותק אחד אצלכם ועותק נוסף לתת לילדכם למקרה שיתעורר צורך.
 
דברי ערך כגון מצלמות, 3/4 MP , אייפודים וכד' ניתן לשמור אצל מלווה הקבוצה, ולקבלם בתחילת כל יום. שימו לב, מלווה הקבוצה, הנהלת המחנה או SUMMERS אינם אחראים לנזק או גניבה של דברי ערך. אנו ממליצים להשאיר בבית דברי ערך שניתן להסתדר בלעדיהם במחנה.
 
איזה סוג של ביגוד עלי להביא, האם מזג האוויר זהה לישראל?
 
הקיץ במדינות בהם מתנהלות התכוניות שלנו יכול לפעמים להטעות. הימים יהיו חמים יותר או פחות, אך ייתכן שיירד גשם באמצע הקיץ, ובמקומות מסויימים הערבים יכולים להיות קרים בניגוד לחום במהלך היום. לכן, אנו ממליצים להביא גם מספר בגדים ארוכים, וכן להצטייד במעיל רוח (אין צורך במשהו עבה במיוחד). רוב הזמן מזג האוויר יהיה חם.
 
כמה כסף עלי להביא איתי כדמי כיס?
 
ככלל, המחנה דואג לכל מחסורכם ושום דבר לא אמור לעלות לכם כסף.
 
בהרבה מחנות ישנה קנטינה לקניית ממתקים ופינוקים אחרים, וכמובן שהמחנה יוצא לימי טיול שבהם יש זמן לשופינג או סתם ערבים כיפיים בקניון.
 
לכן אנו ממליצים לצאת עם סכום של בין 300$-400$ לתקופה של שבועיים ו500$ לתקופה של חודש. כמובן שהמטבע משתנה בכל מדינה, ולכן יש להצטייד לשווה ערך במטבע המקומי.

לידיעה -Summers מספקת תוכניות שונות ומגוונות הכוללות:

סאמר סקול באנגליה | סאמר סקול בספרד | סאמר סקול לדתיים | מחנה קיץ לדתיים | חוויה באנגלית | במספר מדינות


במידה ומתעוררת שאלה נוספת שאותה אתם מעוניינים לשאול, פנו אלינו:

 © כל הזכויות שמורות, אליוסף בוכניק ו- summers ( סאמרס )
מחנה קיץ , מחנות קיץ , סמר סקול , סאמר סקול , מחנה קיץ לדתיים , סאמר סקול לדתיים , מחנה קיץ דתי
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
       *מעוניין לקבל מידע על:
 אני מודע/ת לכך שSUMMERS תשלח אלי פרטים לכתובת המייל שהוספתי כדי לקבל מידע הנחוץ לי.
 

סאמר סקול | סמר סקול | מחנה קיץ | מחנות קיץ

Summers מתמחה בתכניות סאמר סקול מגוונות , מחנות קיץ יוקרתיים ביעדים שונים ברחבי העולם, ובניית תכניות מותאמות במיוחד לקבוצות וכן טיולים מאורגנים . מחנה קיץ בכל מקום בעולם שאותו תרצו לראות- הוא הדרך שלנו לתת לכם את היחס והשרות הטובים ביותר בישראל. בין היתר תוכלו להתרשם מתוכנית סאמר סקול באנגליה , או מחנה קיץ בספרד . עבור בוגרי צבא ויוצאי שרות לאומי קיימת תכנית הדרכה בתחום מחנות קיץ בארצות הברית. אנו מחפשים צעירים המעוניינים להיות מדריכים במחנות הקיץ בארצות הברית. ההתמחות של Summers בהתאמת התוכניות לצרכי המשתתפים, מאפשרת לה ליצור חוויות המותאמות למגזרים שונים באוכלוסייה כגון מחנות קיץ לציבור הדרוזי , או הערבי , מחנה קיץ לדתיים , או תכנית סאמר סקול לדתיים . מחנה קיץ דתי עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ואנו שמים את הדגש עליהם תוך שמירה על איכות התכניות. סמר סקול זה אנחנו! שגרירים בתוך תוכנית השגרירים הצעירים למען המדינה שיוצאים לעבוד בתוך מחנה קיץ בארצות הברית – זו מומחיות!

Bookmark and Share                Real Time Web Analytics

Clicky