אודותינו
SUMMERS

SUMMERS  פועלת בתחום מחנות הקיץ וכן סאמר סקול במדינות רבות בעולם כגון: ארה"ב, אנגליה, אירלנד, שוויץ, קרואטיה, קנדה, ועוד.

הפעילות מחולקת ל-2 זרועות  עיקריות: פרוייקט הדרכה במסגרת מחנות קיץ בארה"ב המיועד לבוגרי צבא ושירות לאומי ומעלה. ואילו הזרוע השנייה עוסקת במחנות קיץ וסמר סקול במדינות אירופה השונות וארה"ב, המיועדים לילדים ונוער בגילאי 11-17. 

מחלקות SUMMERS פועלות במקביל ובשת"פ מלא ביניהן, וזוהי חלוקת העבודה ביניהן בנושאי ההדרכה במחנות בארצות הברית ופרוייקט ה- Summer school 


תכניות סאמר סקול , מחנות קיץ של SUMMERS
 
SUMMERS עומדת בחוד החנית בתחום מחנות קיץ ותוכניות סאמר סקול .
 
במסגרת תוכניות אלו ניתן להבחין במספר יעדים גדול ומגוון, בארה"ב, מדינות מערב אירופה, ובקרוב מאוד אף לאוסטרליה.
 
התכניות מחולקות לשני סוגים:
 
סאמר סקול ( Summer school) - מחנות קיץ בהם משולבים מספר גדול של אטרקציות, ימי טיול ופעילויות ביחד עם לימוד פורמאלי על בסיס יומי של השפה האנגלית.
 
סאמר קאמפ (Summer camp)- מחנות קיץ בהם הדגש הוא בעיקר על ההנאה כאשר לימוד האנגלית אינו נעשה בצורה פורמאלית, אלא "תוך כדי תנועה" וגיבוש יחד עם ילדים ממדינות נוספות.
 
טווחי הזמן בכל מחנה ובכל מדינה משתנים ונעים בין שבועיים לחודש שלם. חלק מהתכניות משלבות אף טיסה וטיול ב-2 מדינות שונות, מה שמעצים את החוויה עבורכם, יוצר קשרים חדשים, ונותן לכם את ההזדמנות לראות עולם כמו שתמיד רציתם.
 
SUMMERS מפעילה תכניות שונות, תוך התחשבות מירבית בצרכי הילדים והמשפחות המגיעים מסוגי האוכלוסיות השונות בישראל.
 
לדוגמה, SUMMERS מפעילה בין היתר תכניות המותאמות למגזר הדתי ושומרי המסורת, תוך הקפדה על תנאים מסויימים כגון שבת וכשרות. תוכלו למצוא תכניות של סאמר סקול לדתיים , מחנה קיץ לדתיים , כאשר ההקפדה על הסטנדרטים הגבוהים נמשכת תוך שמירה על איכות התוכנית.
 
בנוסף, אנו בSUMMERS מאמינים שיש לתת לכולם הזדמנות לצאת לתכניות הקיץ, ולכן טווח המחירים בין התכניות משתנה כך שכל אחד יכול למצוא את התכנית המתאימה לו ביותר.
 
כחלק מהמדיניות שלה, SUMMERS בוחרת לעבוד עם מחנות יוקרה בלבד. מדובר במחנות פרטיים, שאינם שייכים לקהילה מסויימת- מה שמבטיח שמירה על איכות מתקנים גבוהה ביותר, חידוש אטרקציות בכל שנה, ומפגש עם ילדים בעלי מעמד סוציו-אקונומי גבוה ואיכותי. עשו לעצמכם את ההשוואה בין שירות מחברה ממשלתית, לקבלת שירות מחברה פרטית...
 
כל המחנות ותכניות הסאמר סקול, לאחר שנבחרו בקפידה, הינן תוכניות בינלאומיות. כלומר- כאלו המשלבות קבוצות ילדים ממגוון מדינות גדול מאוד, המאפשר ליצור מעין "כפר גלובלי" קטן, ליצור קשרים, ולהכיר תרבויות שטרם הכרנו עד כה. כל זאת, תוך ייצוג נאמן ואיכותי למדינת ישראל בחו"ל...
 
SUMMERS למעשה דואגת לטפל בכל הנושאים הקשורים ליציאה לתוכנית סאמר סקול על מנת להקל על ההורים, ולסייע להם להוציא את ילדכם ללא דאגות ועם שקט נפשי.
 
כל הרשמה לתכנית סאמר סקול תכלול בתוכה: 

כרטיס טיסה הלוך ושוב (כמובן, גם אם מדובר ב-2 מדינות שונות)
ביטוח רפואי מלא שמכסה את ילדכם מהרגע שבו הוא עולה על המטוס ועד הרגע שבו הוא חוזר לחיקכם
מלווה קבוצה שיוצא עם הילדים וצמוד אליהם לאורך כל התקופה במחנה ללא יוצא מן הכלל
טיולים ואטרקציות
מיסי הנמל וההעברות בין שדה התעופה למחנה- וחזור!
 
כל תכניות הקיץ של SUMMERS בנויות כך שקיים קשר רציף בין המחנות לבין SUMMERS במשך 24 שעות ביממה. כמו כן, גם עבור ההורים קיים קו-חם שזמין 24 שעות למקרים דחופים מעין אלו.
 
המומחיות של SUMMERS תלווה אתכם ואת ילדיכם לכל אורך הדרך. תמיד יש על מי לסמוך, כי כמוכם- גם אנו מבינים שאנו שולחים את הדבר היקר ביותר שיש לנו, אפילו אם אנחנו כהורים רוצים קצת שקט..


תכנית הדרכה במחנות קיץ בארה"ב
 
תכנית ההדרכה במחנות הקיץ בארה"ב של SUMMERS הינה אחת מהמובילות בתחומה בשוק.
 
SUMMERS עובדת עם כ-700 מחנות שונים ברחבי ארה"ב מסוגים שונים, יהודים ושאינם יהודים.
 
מנהלי המחנות מחפשים צעירים ישראלים בוגרי צבא ושירות לאומי שיבואו למחנה שלהם על מנת להוסיף נופך נוסף להווי המחנה על ידי יצירת "חילופי תרבויות" בין המדריכים הרבים שמגיעים למחנה מארה"ב, בריטניה, מדינות מזרח אירופה (בתפקידי צוות תחזוקה ותפעול) וכמובן- ישראל!
 
הסיבה לכך שהמדריכים הישראליים שלנו כל כך פופולאריים בארצות הברית, מתמקדת בעובדה שבישראל, תחת שיגרת חיים דרוכה וסבוכה, ולאחר שרות צבאי או שרות לאומי- הצעירים שלנו מחושלים כבר בשלב מוקדם של חייהם, מסוגלים לעמוד במצבי לחץ טוב יותר מאלו שאינם מתורגלים בהם, מסתגלים בקלות לסביבתם, ויותר מכל- בעלי "גאוות יחידה" לאומית.
 
במחנות רבים, במיוחד אלו היהודים, אך לא בהכרח- תוכלו לראות את דגל ישראל מתנוסס בצוותא עם דגל ארה"ב, וזאת מתוך הזדהות מלאה עם עוצמתה ועמידתה של ישראל לאורך השנים, מה שגורם להערכה רבה בקרב האמריקאים.
 
החניכים האמריקאים, ולא פחות מהם גם חבריכם להדרכה, צמאים לשמוע מהמדריכים סיפורים על ההווי בישראל, סיפורי צבא (גם אם טיפה מנפחים אותם), שירים ישראליים, ללמוד את השפה העברית והכל תוך תחושה של חילופי תרבות אמיתיים. ההדרכה חוויתית ומאתגרת ומקבלת חיזוק משמעותי כאשר החניכים זוכים לספוג מהמדריך הישראלי שלהם כמה שיותר..
 
SUMMERS דואגת לשבץ את המדריכים שלה תוך התחשבות מקסימאלית במספר גורמים, כגון: דרישות המחנה, כישוריו של המדריך, וכמובן העדפותיו של המדריך לקראת שיבוצו בתוך מחנה קיץ .
 
היציאה למחנות הקיץ כרוכה בלא מעט טירחה ולכן אנו בSUMMERS עושים הכל על מנת להקל על המדריכים שלנו. אנו מלווים את המועמדים להדרכה בכל שלב במהלך התהליך שכולל בתוכו: הזמנת כרטיס טיסה, הנפקת ויזה מתאימה לתכנית המדריכים שלנו, הוצאת פוליסת ביטוח שתגן עליך בזמן שהותך במחנה וגם לאחר מכן, דאגה לאוכל ולינה בזמן המחנה, ולמעוניינים אף לויזת עבודה חוקית לאחר שהמחנה מסתיים, כולל מציאת מקום עבודה..
 
לאלו מכם שפשוט לא יכולים להישאר במקום אחד- SUMMERS דואגת להארכת הכרטיס והביטוח כך שתוכלו לטייל בארה"ב ודרום אמריקה בצורה רגועה ובטוחה.
 
את כל אלו SUMMERS עושה עבור המדריכים שלה, ואנו יודעים שמהרגע שיצאתם לחיים לאחר שרותכם למדינה, אתם מעוניינים כמה שיותר ליהנות, יותר חוויות- וכמה שפחות בירוקרטיה.
 
SUMMERS מאחלת לכל המדריכים שלה נסיעה בטוחה ומהנה בקיץ, צאו לשלום ותחזרו בשלום- אנו כאן לרשותכם תמיד.

© כל הזכויות שמורות, אליוסף בוכניק ו- summers ( סאמרס )
מחנה קיץ ,jewish summer camps מחנות קיץ , סמר סקול , סאמר סקול , מחנה קיץ לדתיים , סאמר סקול לדתיים , מחנה קיץ דתי | סאמר סקול בספרד
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
       *מעוניין לקבל מידע על:
 אני מודע/ת לכך שSUMMERS תשלח אלי פרטים לכתובת המייל שהוספתי כדי לקבל מידע הנחוץ לי.
 

סאמר סקול | סמר סקול | מחנה קיץ | מחנות קיץ

Summers מתמחה בתכניות סאמר סקול מגוונות , מחנות קיץ יוקרתיים ביעדים שונים ברחבי העולם, ובניית תכניות מותאמות במיוחד לקבוצות וכן טיולים מאורגנים . מחנה קיץ בכל מקום בעולם שאותו תרצו לראות- הוא הדרך שלנו לתת לכם את היחס והשרות הטובים ביותר בישראל. בין היתר תוכלו להתרשם מתוכנית סאמר סקול באנגליה , או מחנה קיץ בספרד . עבור בוגרי צבא ויוצאי שרות לאומי קיימת תכנית הדרכה בתחום מחנות קיץ בארצות הברית. אנו מחפשים צעירים המעוניינים להיות מדריכים במחנות הקיץ בארצות הברית. ההתמחות של Summers בהתאמת התוכניות לצרכי המשתתפים, מאפשרת לה ליצור חוויות המותאמות למגזרים שונים באוכלוסייה כגון מחנות קיץ לציבור הדרוזי , או הערבי , מחנה קיץ לדתיים , או תכנית סאמר סקול לדתיים . מחנה קיץ דתי עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ואנו שמים את הדגש עליהם תוך שמירה על איכות התכניות. סמר סקול זה אנחנו! שגרירים בתוך תוכנית השגרירים הצעירים למען המדינה שיוצאים לעבוד בתוך מחנה קיץ בארצות הברית – זו מומחיות!

Bookmark and Share                Real Time Web Analytics

Clicky